خانه / اخبار / فولکس واگن بالاخره شروع به تولید میکرو باس های برقی I.D. Buzz کرد

فولکس واگن بالاخره شروع به تولید میکرو باس های برقی I.D. Buzz کرد

نسخه ی کانسپت I.D. Buzz 2017 این خودرو در سال 2022 رونمایی می شود.

به زودی میکرو باس های فولکس واگن در بخش عمده ای از شهرهای کرانه ی کالیفرنیا به عنوان یک خودروی برقی معرفی می شوند. فولکس واگن اظهار کرد که این خودرو، نسخه ای از اتوبوس مفهومی I.D. Buzz است، که امید می رود فروش آن در سال 2022 آغاز شود.

اوایل سال جاری در نمایشگاه اتوموبیل دیترویت مشخص شد که این خودرو آشکارا برگرفته از خودوریی از این کمپانی است که بین سال های 1950 تا 1980 در آمریکای شمالی فروخته می شد.

همان طور که انتظار می رود نسخه ی تولیدی این خودروی مفهومی کمی با نسخه ی اصلی این خودرو که ظاهری غیر آیرودینامیکی دارد، متفاوت است، چرا که تمام باطری های این خودرو در کف آن قرار می گیرد. اگر یک شورلت Bolt بلند تر، شبیه به ون را در نظر بگیرید، می توانید چگونگی رانندگی با یک VW برقی را تصور کنید.

بنابراین، i.D. Buzz ( کمپانی هنوز نام این خودرو را اعلام نکرده است) مورد توجه ی افرادی خواهد بود که از یک طرف به فضای بیشتری برای مسافر نیاز داشته و از طرفی دیگر به دنبال حس نوستالژیک فولکس واگن های بنزینی ای باشند که موتورشان در عقب قرار می گیرفت.

i.D. Buzz همانند نسخه ی اصلی آن، یک ون حمل بار نیز خواهد بود. VW می گوید: هدف ما رقابت در بازار تجاری شهرهای مختلفی است که استفاده از خودور هایی با موتورهای سوختی به دلیل مقررات انتشار آلاینده ها در آن ها بسیار گران خواهد بود.

شرکت VW اعلام کرد که نسخه ی I.D. Buzz  پس از ارائه ی خودروهای تماما برقی VW تحت لیبل I.D به بازار خواهد آمد. انتظار می رود که این خودرو از قابلیت های الکتریکی و اتوماتیک خودروهای I.D بهره ببرد.

تولید میکروباس های برقی و اتوماتیک توسط VW به آنها کمک می کند تا به شایعات و شک و شبه های مبنی بر انتشار آلاینده توسط خودروهای این شرکت پایان داده و اعتماد به نفس خود را باز یابند.

 

منبع: theverge.com

فولکس واگن بالاخره شروع به تولید میکرو باس های برقی I.D. Buzz کرد
5 (100%) 2 votes

درباره Shahab Ranjbar

کارشناس برق الکترونیک و MBA در مدیریت توسعه سازمان و منابع انسانی.

همچنین مطالعه کنید

توسعه ی آنود باتری های لیتیوم یونی به وسیله ی مواد اولیه ی جدید

باتری هایی که امروزه استفاده می کنیم به زودی ارزانتر، کوچک تر و سبک تر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 6 =