خانه / درباره ما

درباره ما

پایگاه evportal یک درگاه اطلاع رسانی و ارتباط سازی در خصوص فن آوری و کاربری انواع خودروهای برقی و هیبریدی به دو زبان فارسی و انگلیسی می باشد. با نگاهی به وضعیت آلودگیهای زیست محیطی، آلایندگی بالا و رانمان بسیار پایین چرخه انرژی در خودروها، حرکت به سمت جایگزینی فن آوریهای سبز الکتریکی در سیستم های حمل و نقل شخصی و ناوگانی امری ضروری و اجتناب ناپذیر است.

امروزه با رشد جهانی تکنولوژی های مربوطه، توسعه ی کاربری خودروهای برقی و هیبریدی بیشتر از هر چیز دیگر نیازمند شناخت، فرهنگ سازی و گردش صحیح و کامل اطلاعات است.
هدف از ایجاد این درگاه مرتبط کردن بخش های مختلف تصمیم ساز، تصمیم گیر، تأمین کننده، مصرف کننده، پژوهشگران و علاقمندان به حوزه خودروها و فن آوریهای حمل و نقل الکتریکی و پاک و تسهیل گردش اطلاعات تخصصی این حوزه بین دست اندرکاران و مخاطبان عمومی می باشد.

مدیریت این مجموعه بطور داوطلبانه و بدون هرگونه وابستگی مالی و سازمانی با اهداف علمی و اجتماعی اقدام به راه اندازی این درگاه نموده اند و تلاش خواهند نمود از طریق درج آگهی و فعالیت های بازرگانی مربوط نسبت تأمین هزینه های این اقدام علمی و فرهنگی کوشا باشند.

پایگاهevportal از کلیه صاحبنظران، استادان، پژوهشگران و علاقمندان به حوزه خودروهای برقی و هیبریدی دعوت می کند تا با طرح و اشتراک گذاری اخبار، مقالات، دیدگاه ها، تجربه ها و دست آوردهای پژوهشی در گسترش هر چه بهتر و سریعتر آگاهی و فرهنگ و فن آوری به عنوان یک هدف ملی مشارکت نمایند.

حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت بهینه خودرو پادآلاینده (ENVO) می باشد.