خانه / اخبار / رنو-نیسان، بیشترین سهم بازار خودروهای برقی را داشته است

رنو-نیسان، بیشترین سهم بازار خودروهای برقی را داشته است

“رنو-نیسان تا به حال بیش از 400 هزار خودرو برقی در سرتاسر جهان فروخته و این رهبر خودروهای پلاگ-این هایبرید در حال برنامه ریزی برای سرمایه گذاری بیشتر جهت حفظ سهم بازار جهانی خود می باشد” – مدیر اجرایی اتحاد رنو-نیسان.

کارلوس غُصن در مصاحبه ای با رویترز در حاشیه‌ی مجمع جهانی اقتصاد در داووس برنامه ی آتی رنو-نیسان را فاش کرد: “ما در حال افزایش سرمایه گذاری هستیم، و ما تعداد زیادی از خودروهای برقی جدید با باتری‌های بهتر، کارایی بهتر و قیمت‌هایی پایین تر تولید و روانه‌ی بازار خواهیم کرد.”

نیسان لیف با فاصله گرفتن از خودروهای صرفاً برقی (battery-only) بعد از گذشت دو سال به شریک ائتلافی خود رنو زوئی، یک ساب-کامپکت هاچبک پیوست. “ما 8 سال پیش اعلام کردیم که هیچ راهی برای نجات صنعت خودروسازی بدون خودروهای برقی وجود ندارد. خودروهای برقی بخشی از آینده هستند. تنها سوال در این زمینه میزان سرعت کمک رسانی آنها به صنعت خودروسازی است.” – کارلوس غصن

 

در تصویر بالا کارلوس غصن در حال سخنرانی با موضوع “مستقل، الکتریکی و متصل”: بحثی در خصوص تحرکات حال حاضر و آینده در حین نمایشگاه بین المللی خودرو آمریکای شمالی در دترویت، میشیگان، ایالات متحده، 9 ژانویه 2017.

 

این ائتلاف فرانسوی-ژاپنی اعلام کرد که در ماه سپتامبر 2016 به میزان فروش 350 هزار دستگاه خودروی برقی از ماه دسامبر 2010 که اولین نیسان لیف فروخته شد، رسیده اند.

“امروز ما رهبران خودروهای برقی هستیم. ما بیش از 400 هزار خودروی برقی در سرتاسر جهان فروخته ایم و بر آن هستیم تا این رهبری و برتری را حفظ کنیم.” – کارلوس غصن

 

منبع: رویترز

رنو-نیسان، بیشترین سهم بازار خودروهای برقی را داشته است
5 (100%) 1 vote

درباره سلیمانی

گرافیست و طراح وب سایت

همچنین مطالعه کنید

توسعه ی آنود باتری های لیتیوم یونی به وسیله ی مواد اولیه ی جدید

باتری هایی که امروزه استفاده می کنیم به زودی ارزانتر، کوچک تر و سبک تر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 4 =