خانه / اخبار / بی ام و 100 ایستگاه شارژ خودروهای برقی در پارک های ملی ایالات متحده ایجاد خواهد کرد

بی ام و 100 ایستگاه شارژ خودروهای برقی در پارک های ملی ایالات متحده ایجاد خواهد کرد

دیگر نگرانی در مورد میزان پیمایش مسافت توسط خودروهای برقی وجود نخواهد داشت، حداقل در زمانی پارک های ملی آمریکا در مسیر سفر باشند.

بی ام و اعلام کرد که 100 ایستگاه شارژ خودروهای برقی در پارک های ملی سرتاسر ایلات متحده خواهند ساخت. اولین آنها امروز در پارک تاریخی ملی توماس ادیسون در نیوجرسی – در محل خانه و کتابخانه ی توماس ادیسون – به بهره برداری رسید. مکان انتخاب شده به نظر بسیار درخور همچین امکانی نیز هست.

وسیله های الکتریکی بی ام و از شارژرهای اختصاصی و خاصی استفاده نمی کنند بنابراین نصب این جایگاه ها برای بازار تمامی برندهای خودروی برقی خوب خواهد بود.

 

این اتوموبیل ساز در این راه تنها نخواهد بود. بنیاد پارک ملی، خدمات پارک ملی و دپارتمان انرژی برنامه ی شهرهای پاک به عنوان شریک های بی ام و در تعیین محل های جایگاه های شارژ آینده خودروهای برقی در، بررسی فاکتورهای بازار خودروی برقی محلی، فاصله تا دیگر جایگاه ها و در نظر گرفتن هر چه بیشتر محیط زیست خواهند بود.

دپارتمان انرژی نیز به این دلیل در این مهم سهیم شده که بنا بر برنامه ی شهرهای پاک خود می بایست در زمینه ی برنامه های توسعه حمل و نقل با سوخت های تجدیدپذیر فعالیت کند که کاملاً هماهنگ با این پروژه است و با فرهنگ سازی در نحوه ی حمل و نقل پاک و جدید در یک پارک ملی، دقیقاً معنای وجودی خود را اثبات می نماید.

برای جشن گرفتن 100 سال آینده گروه بی ام و و گروه خدمات پارک ملی راه بهتری از اینکه پارک های ملی آمریکا را هرچه بیشتر در دسترس راننده های وسایل نقلیه برقی قراردهیم، به ذهن من نمی رسد”. – لودویگ ویلیش، مدیر گروه بی ام و در قاره آمریکا. وی سخنان خود را اینچنین ادامه داد: “ما به همراه شرکایمان امیدواریم بتوانیم روح ادیسون را شاد کنیم و همانطور که وی قدرت الکتریکی و برق را به صورت گسترده در دسترس عموم قرار داد، ما نیز جایگاه های شارژ خودروی برقی را بسیار وسیع تر از گذشته و در دسترس همگان قرار دهیم.

تهیه و ترجمه: شهاب رنجبر

Ref: Bloomberg clean energy

بی ام و 100 ایستگاه شارژ خودروهای برقی در پارک های ملی ایالات متحده ایجاد خواهد کرد
Rate this post

درباره سلیمانی

گرافیست و طراح وب سایت

همچنین مطالعه کنید

توسعه ی آنود باتری های لیتیوم یونی به وسیله ی مواد اولیه ی جدید

باتری هایی که امروزه استفاده می کنیم به زودی ارزانتر، کوچک تر و سبک تر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =